"16 днів проти насильства"

      Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту від 31.10.2018
 № 77 та наказу по ДНЗ від 02.11.2018р. №11 з метою привернення уваги дітей до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля у ДНЗ "Калинка" проводились різноманітні заходи у рамках акції "16 днів проти насильства".
26 листопада відбулась виставка малюнків "Доброта врятує світ". 27 листопада вихователь Войтенко Жанна Анатоліївна провела заняття "Я маю право на життя". 28 листопада вихователь Боринець Іванна Йсифівна провела бесіду з батьками "Посієш вчинок - виросте характер". 29 листопада педагогами закладу було оновлено куточки для батьків "Дитина має право". 30 листопада вихователем Боринець І.Й. проведено заняття "Права людини". 03 грудня для малят відбулась інсценізвція казки "Котик та Півник". 04 грудня педагогами закладу було розроблено пам`ятки для батьків "Дитина потребує розуміння". 05 грудня завідувач ДНЗ провела  консультацію з педагогічними працівниками "Попередження насильства в сім`ї". 06 грудня вихователі провели бесіду з дітьми "Моя родина". 07 грудня проведено фізкультурну розвагу "Подорож у країну Ввічливості та Добра".




Дитині потрібне розуміння
Пам’ятка для батьків
1. Діти – основа сім’ї. У процесі виховання враховуйте індивідуальні особливості розвитку дитини.
2. Не ображайте, не бийте, не принижуйте дитину. Пам’ятайте, навчання – це радість (негативні емоції не сприяють  засвоєнню матеріалу, вбивають бажання вчитися). Криком ви нічого не зміните.
3. Знайдіть час для бесіди з дитиною. Під час спілкування не реагуйте бурхливо, не засуджуйте, а будьте тактовними, толерантними у вираженні своїх суджень, думок. Намагайтеся контролювати режим дня дитини.
4. Пам’ятайте, що дитина – це ваше відображення ( грубість породжує грубість, крик – крик, а взаєморозуміння і доброзичливість – добро і злагоду в сім’ї). Запитайте себе: «Чи хочу я, щоб моя дитина була схожа на мене?»
5. Дитина – це цілий світ, сприймайте її як цілісну особистість, дорослу людину, яка має свої права (на навчання, відпочинок тощо) і певні обов’язки (вчитися, дотримуватись правил поведінки).
6. Якщо ви помітили, що у дитини «важкий» період, тоді підтримайте її.
7. Не віддаляйте дитину від себе – знайдіть час поговорити, зрозуміти, згадати себе в її віці, допоможіть, якщо потрібно, лагідним добрим словом.
8. Не шкодуйте ніжних слів, будуючи стосунки з власною дитиною.
9. Ви дали дитині життя, тож допоможіть зорієнтуватися у бурхливому морі життєвих подій.
10. Приймайте та любіть дитину такою, якою вона є.

Немає коментарів:

Дописати коментар